Доставка, Оплата та Повернення товару

СПОСОБИ ДОСТАВКИ

blank

Адресна доставка

Доставка товару здійснюється до дверей клієнта у день замовлення або у домовлений час. Доставку здійснюють кур'єри компанії «Крапелька Здоров'я»Доставка БЕЗКОШТОВНА.

Прийом замовлень за телефоном:

Пн-Сб з 9.00-19.00
Вс з 9.00-18.00

 

 

СПОСОБИ ОПЛАТИ

blank

Готівкова

Оплата готівкою при отриманні товару.                                                                                  

blankОплата платіжними картками Visa та MasterCard

Оплата замовлення онлайн будь-якою карткою Visa та MasterCard будь-якого банку.
При оплаті онлайн доставка можлива після надходження коштів на наш розрахунковий рахунок.

 

Повернення товару

УМОВИ ПОВЕРНЕННЯ ТОВАРУ

Відповідно до ст. 9 Закону України «Про захист прав споживачів», покупець має право на обмін товару належної якості протягом чотирнадцяти днів, за винятком дня купівлі, якщо більш тривалий термін не оголошений продавцем. Покупець має право на обмін товару з урахуванням положень законодавства про підстави та перелік товарів, що не підлягають обміну (поверненню).

Якщо покупець має намір повернути товар, таке повернення здійснюється з урахуванням правил та умов перевізника чи кур'єра, що діють на території України чи території іншої країни відповідно до місця отримання товару.

За наявності хоча б однієї нестачі товару під час отримання, покупець зобов'язаний зафіксувати їх у акті довільної форми. Акт має бути підписаний покупцем та особою, яка здійснила доставку товару або продавцем. За можливості недоліки мають бути зафіксовані засобами фото- або відеозйомки. Протягом 1 (одного) дня покупець зобов'язаний повідомити менеджера (представника продавця відповідального за оформлення замовлення на товар) про виявлені недоліки та домовитися про заміну товару.

У разі недотримання обов'язкових вимог зазначеної процедури, визнається отримання покупцем товару у належному стані – без будь-яких механічних пошкоджень та у повній комплектності.

Call Now Button