Про Нас

Про компанію «Крапелька Здоров'я»

Унікальність води «Крапелька Здоров'я» полягає в тому, що при виробництві ми зберігаємо природні мінерали у її складі. Збалансованість  складу готової продукції забезпечена штучним шляхом завдяки 7-ми ступеням очищення. За основу процесу доочищення води було взято систему зворотного осмосу Ecosoft. Завдяки антибактеріальній обробці та знезараженню, до покупця надходить очищена вода виключної безпеки та чистоти. Ми виключаємо навіть мінімальну можливість наявності у воді шкідливих мікроорганізмів, оскільки вона обробляється ультрафіолетовим випромінюванням. Ми контролюємо якість питної води та готової продукції. Наша вода має приємний неповторний смак, що є важливим аргументом у виборі питної води. Воду можна пити у сирому вигляді у необмеженій кількості без кип'ятіння.

  • У закритому бутлі зберігається до 3 місяців

  • Регулярний контроль якості

  • Вода проходить 7 ступенів очищення

 

Час роботи:

Пн-Сб з 9.00-19.00
Вс з 9.00-18.00

Номери телефонів:

Для оформлення замовлення ви можете зателефонувати:

Або написати нам на пошту

 
 

Гарантія швидкої доставки

Не дивлячись на те, що доставка води «Крапелька Здоров'я» по Суворовському району міста Одеси є порівняно молодою послугою на сьогоднішній день, ми гарантуємо якість послуги, а саме доставка точно в термін, потрібної кількості якісної питної води. Ми відповідаємо своєю репутацією за якісний питний продукт.

Зробіть свій вибір на користь здоров'ю та замовляйте в нашій компанії доставку питної води «Крапелька Здоров'я» в Суворівський район, міста Одеси. Ви не будете розчаровані співпрацею з нами.

Ми в соціальних мережах:
 
 

blank

 

ПЕРЕВАГИ

Чому найкраща вода в нас

Коли ви приймаєте рішення, де саме замовити воду в Одесі, вас найчастіше насамперед цікавить якість товару та послуги. Зазначимо, що не лише якість води «Крапелька Здоров'я» є нашою перевагою. Перерахуємо низку ключових особливостей і продукції, і сервісу, завдяки яким замовлення води в Одесі все частіше роблять у нашій компанії:

  • природний смак та склад – ми пропонуємо очищену воду з іонами срібла, яка за своїми смаковими якостями відрізняється від іншої води.
  • найвищий рівень екологічної чистоти – всім клієнтам доставляється вода однакової якості.
  • вода підходить для дітей та дорослих будь-якого віку – завдяки збалансованому складу мікроелементів та мінералів.
  • зручний режим роботи сервісу – доставка води до офісу Суворовського району, м.Одеси або додому здійснюється 7 днів на тиждень, замовлення приймаються 7 днів Пн-Сб з 9.00-19.00, Нд з 9.00-18.00
  • додаткові можливості - Доставка здійснюється за домовленістю з клієнтом але не пізніше ніж через 1 годину.

Як бачите, у нас є маса переваг, які зроблять ваше життя комфортнішим, а роботу вашого офісу набагато ефективнішим.

Просто оформіть замовлення, обравши все необхідне у розділі нашого сайту – насолоджуйтесь продукцією та сервісом нашої компанії.

 
 
 

Експрес доставка води

Быстрая и Бесплатная доставка воды по Суворовскому району города Одессы

Call Now Button