Користь води для організму

Вода завжди була для людей дуже важливим елементом, від вживання якої безпосередньо залежить здоров'я людини. Недарма H2O є однією зі стихій, нарівні з повітрям, вогнем та землею. Без їжі людина може прожити 8 тижнів, а без вологи 3 дні, тому до водного балансу організму слід ставитись серйозно. Організм людини складається на 75% з рідини, і нестача її призводить до порушення природних процесів життєдіяльності та збоїв у роботі окремих органів.

Чим молодший і енергійніший організм людини, тим більше вмісту в ньому рідини і тим більше він її потребує. З віком вживання H2O скорочується, що, звичайно, шкодить організму. Поповнювати нестачу рекомендується щоденним вживанням рідини у розмірі двох літрів для звичайної людини. Кількість вживання залежить від вашої ваги, правильно розраховувати за формулою: 30 мл на 1 кілограм. Відповідно, якщо Ви важите 70 кілограмів, сміливо множте на 30, вийде та кількість води у мілілітрах, скільки необхідно вживати, а саме 2100 мл = 2.1 л.

Якщо організм не отримує необхідної кількості вологи, це може призвести до поганих наслідків, людина буде зневоднена.

Потрібно розуміти, що всі ці формули розраховані щонайменше, що необхідно Вашому організму. Відповідно, чим більше Ви випиватимете за добу, тим краще. Для чого це потрібно? Поговоримо про користь.

blank
blank

Користь для людини була відома ще нашим предкам, протягом багатьох століть вона мала популярність для оздоровлення організму. В даний час медицина теж підтримує цей спосіб і рекомендує щоденне вживання води.

• Завдяки регулярному вживанню з організму виводяться солі та токсини, що накопичуються та засмічують наші клітини. Рідина стабілізує роботу нирок, будучи фільтром та очищає організм.
• Якщо часто і регулярно вживати воду, вона сприятиме спалюванню жиру, оскільки вона не містить калорій. Чим менше організм містить рідини, тим простіше набрати зайву вагу. У наповненого шлунка притуплюється почуття голоду та знижується апетит, що сприяє схуднення.
• Виводячи продукти життєдіяльності, водний баланс необхідний нормального функціонування травної системи. Він знижує ризик розвитку захворювань інфекційного характеру, а також є природним мастилом для суглобів.
• Вода – відмінний терморегулятор, вона «остуджує» розпалений організм і нормалізує температуру тіла. Регулярний прийом натщесерце – хороша профілактика серцевих захворювань. Кардіологи впевнені, що людина, яка вживає достатню кількість H2O на день, знижує ризик інфаркту до мінімуму.
• Корисна для роботи мозку. Погана пам'ять, дратівливість та проблеми з концентрацією уваги – це всі симптоми нестачі рідини;
• Красива, гладка блискуча шкіра, здорове волосся неможливе без достатнього прийому рідини;

Повна склянка, випита натщесерце, має максимальну користь, оскільки організм, що втратив вологу під час сну, потребує відновлення. Якщо ж ви не можете пити вранці, то добре вгамовує спрагу холодний і гарячий зелений чай.

blank

Вода має масу корисних властивостей та забезпечує здорове функціонування організму при достатньому обсязі вживання. Людина, яка піклується про своє здоров'я, щодня повинна вживати потрібну кількість рідини і правильно харчуватися, тоді результат перевершить всі очікування. На нашому сайті Ви знайдете величезний вибір гірської води, що видобувається в екологічно чистих районах Росії, таких як Домбай, Архиз та Тіберда. Вона має корисні та лікувальні властивості, а також відрізняється високою якістю.

Експрес доставка води

Швидка та Безкоштовна доставка води по Суворовському району міста Одеси.
Call Now Button